Publikohet kënga “Ska” nga Mozzik dhe Elvana Gjata

 

Është publikuar projekti i ri muzikor nga reperi Mozzik dhe këngëtarja Elvana Gjata.

“Ska” titullohet bashkëpunimi i tyre i parë.

Muzika është punuar nga Rzon, ndërsa tekstin e ka shkruar Mozzik. Për videoklipin është përkujdesur produksioni “Entermedia”.

Kjo këngë është pjesë e albumit të ri nga Mozzik i titulluar “LamboZiki”./21Media

Lajmet Publikohet kënga “Ska” nga Mozzik dhe Elvana Gjata >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!