Adelina Ismaili poston fotografi me djalin nga pushimet

 

Këngëtarja Adelina Ismaili po shijon pushimet dimërore bashkë me bashkëshortin e saj Valin dhe djalin e tyre Uliksin.

Në rrjetin social Instagram, këngëtarja sot ka postuar një fotografi me djalin e saj.

“Aty ku është dashuria, aty është jeta”, ka shkruar Adelina krahas fotografisë, e cila ka marrë shumë pëlqime dhe komente nga ndjekësit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Adelina Ismaili (@adelinaofficiel)

Adelina prej kohësh nuk ka lansuar ndonjë projekt të ri muzikore, mirëpo tashmë është e angazhuar në një fushë re, atë si moderatore në një emision./21Media

Lajmet Adelina Ismaili poston fotografi me djalin nga pushimet >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!