Një baladë po vjen nga Shpat Kasapi

Këngëtari, Shpat Kasapi ka paralajmëruar fansat se së shpejti do të sjellë një baladë.

Artisti ka publikuar disa fotografi në ”InstaStory”, ku ka treguar se balada mban emrin ”Kujtime m’ke lon”.

”Foto nga gjirimet e balades” kujtime mke lon”. Së shpejti dhe në kanalin e Youtubes”, ka shkruar Shpati krahas fotografive.

Projekti i fundit muzikor nga Shpat Kasapi është ”Potpuri 2022”, të cilën e kanë realizuar për festat e fundvitit në bashkëpunim me Yllka Kuqin dhe Burakun./21Media

Përsa i përket jetës personale, Shpat Kasapi dhe gruaja e tij Selvija janë bërë prindër për herë të parë më 19 janar të këtij viti.

Çifti djalin e kanë pagëzuar me emrin Roel./21Media

Lajmet Një baladë po vjen nga Shpat Kasapi >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!