Me kë po bashkëpunon Nora për këngën e re?

 

Këngëtarja Nora Istrefi ka nisur punën në studio për projekte të reja muzikore.

Për prurjen e radhës, Nora po bashkëpunon me kompozitorin e njohur, Florent Boshnjaku.

Kjo u kuptua përmes një fotografie të publikuar në Instagram.

Kujtojmë se “Ay Caramba” mbetet projekti i fundit muzikor nga Nora në bashkëpunim me këngëtaren Melinda Ademi dhe reperin Gjiko./21Media

Lajmet Me kë po bashkëpunon Nora për këngën e re? >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!