Robert Berisha sot feston ditëlindjen, kaq vjet mbushi këngëtari

 

Këngëtari Robert Berisha feston sot ditëlindjen. Ai ka mbushur 44 vjet.

Në ditën e tij të veçantë, këngëtari mori urime të shumta nga më të dashurit dhe fansat e tij.

Sigurisht se nuk ka munguar një urim nga vëllai i tij, Patris Berisha. Ai ka publikuar në Instagram një fotografi me Robertin, teksa ka shkruar “Urime ditëlindjen Tajuq”.

 

“Robi 44, ka te kthejsh njejt i bjen”, ka shkruar Roberti krahas një video që ka publikuar sot në InstaStory.

Në vitin 2016, Roberti nisi karrierën e tij si këngëtar. Kënga e tij e parë solo ishtë “MIA” (Made In Albania) e cila është pëlqer shumë, ndërsa kënga e tij e dytë është “Qysh pe lojna”, nje këngë me ritëm veror. Pas një periudhe të gjatë në skenë si muzikant, Robert Berisha debutoi si këngëtar. Që nga ajo periudhë, ai numëron disa projekte të suksesshme muzikore./21Media

 

Lajmet Robert Berisha sot feston ditëlindjen, kaq vjet mbushi këngëtari >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!