Vdes babai i Pal Lekajt

Për këtë njoftuar kreu i AAK-së Ramush Haradinaj.

Njoftimi i plotë:

Paska shkuar ne amshim Baca Lekë, babai i kolegut Pal Lekaj. Lekë Lekajn e kujtojmë si një burrë të urtë, punëtor e atdhetar.Ngushëllimet më të sinqerta për Familjen Lekaj, miqtë dhe farefisin.U prehtë në paqe!

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!