Borë, ngrica, aksidente: Çfarë ndodh brenda një dite në komunikacion në Rusi?

Këto janë fjalët që më së miri e përshkruajnë një ditë në komunikacion në Rusi.

Bora, ngricat dhe vështirësitë e tjera në komunikacion bëjnë që në këtë shtet të ketë shumë aksidente.

Një video përmbledhëse tregon se sa shumë aksidente ndodhin brenda një dite në Rusi.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!