Furgoni bie në kanal, aksident me 12 viktima në Meksikë

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Meksikë, si pasojë e të cilit 12 persona humbën jetën.

Furgoni me të cilin ata po udhëtonin u përmbys dhe ra në një kanal, anës autostradës, në Jalisco.

Sipas autoriteteve vendosre, 7 nga viktimat janë ende të bllokuar brenda mjetit.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!