Kidda kërkon ndihmë për albumin e ri

Reperi, Kidda është duke e finalizuar albumin e tij dhe në lidhje me këtë ai ka kërkuar ndihmë nga fansat për titullin që do të ia vendos.

Kidda përmes një postimi në ”Instagram”, ka shkruar se kushdo që jep komentin më të mirë fiton një biskotë.

”Titulli albumit? komenti më i mirë merr një 🍪”, ka shkruar Kidda krahas postimit.

Ndërkaq, projekti i fundit nga Kidda është ”Doncorleone”, të cilën e ka sjellur në bashkëpunim me Sleiman dhe Lacrim.

Kënga është publikuar shtatë ditë më parë./21Media

 

Lajmet Kidda kërkon ndihmë për albumin e ri >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!