Kënga e re e Ronelës ka një datë publikimi!

Artistja Ronela Hajati, kohë më parë pati njoftuar se do të vije në bashkëpunim me një tjetër artist.

Siç njoftoi në Instagram, bëhej fjalë për Mato Lale.

Kështu, Ronela ka konfirmuar përmes një InstaStory se kënga re titullohet “Gips” dhe vjen për ju më 5 shkurt.

Hajati ka qenë së fundmi emër i lakuar në media, pas fitores së saj në Festivalin e Këngës në RTSH.

Ajo përfaqëson Shqipërinë në Eurovision me këngën “Sekret”./21Media

Lajmet Kënga e re e Ronelës ka një datë publikimi! >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!