Ky është destinacioni i radhës për Ritën dhe Fidanin

Çifti i dashur për publikun, Rita Haziri dhe Fidan Gashi kanë zgjedhur një destinacion të radhës për t’i kaluar disa ditë.

Rita dhe Fidani kanë publikuar pamje dhe video nga Stmabolli, teksa shihen duke kaluar kohë të mirë atje.

Dyshja nuk kanë treguar nëse kanë shkruar atje për ndonjë punë profesionale apo thjeshtë për të shijuar disa në Stamboll.

Ndërkaq, edhe Fidani ka publikuar disa video nga Stambolli.

Projekti i fundit muzikor nga dyshja është ”Dashnia jeme”, të cilën e kanë publikuar një muaj më parë për nder të festave të fundvitit./21Media

Lajmet Ky është destinacioni i radhës për Ritën dhe Fidanin >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!