Lajçak i jep edhe më shumë pompozitet vizitës në Kosovë, publikon një fotografi me Escobarin

“Rrugës për në Kosovë!”, ka shkruar Lajçak në Twitter.

Lajçak dhe Escobar së pari do të shkojnë në Presidencë te shefja e shtetit, Vjosa Osmani. Takimi është paraparë të zhvillohet në orën 16:00.

Pas presidentes, të dy diplomatët do të takohen me kryeministrin Albin Kurti në orën 17:00.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!