Shikoni si dukej Ermal Fejzullahu në vitin 1999

Këngëtari, Ermal Fejzullahu njihet për jetën e tij luksoze, ku përmes rrjeteve sociale ai ka bërë të ditur se ka fillur pushimet verore në kohë të dimrit.

Nga pushimet artisti ka ndarë pamje të ndryshe, teksa duhet se po i shijon ato.

Gjithashtu, artisti ka publikuar edhe një fotografi të vitit 1999, në fakt vrehet figura e tij, mirëpo normalisht që ishte më i dobët.

Gjithashtu, këngëtari së fundmi ka treguar se së shpejti do të jetë gati shtëpia e tij e re.

Ai ka publikuar pamje të shtëpisë së re, në një prej lagjeve të reja më luksoze në vend.

“Shtëpia e re së shpejti”, ka shkruar këngëtari krahas fotografisë së publikuar në InstaStory.

Ermali është i martuar me Ariana Fejzullahun dhe së bashku kanë katër fëmijë, Artin, Bunën, Erën edhe Anën.

Ndërsa, përsa i përket jetës profesionale projekti i fundit nga artisti është bashkëpunimi me Yll Limanin. Kënga “As 1 minut”, e publikuar më 25 nëntor të vitit të kaluar, deri tani ka arritur mbi  3 milionë klikime në Youtube./21Media

Lajmet Shikoni si dukej Ermal Fejzullahu në vitin 1999 >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!