Aksident në magjistralen Rahovec – Malishevë

Për shkak të motit të keq është shkaktuar një aksident mes dy veturave në magjistralen Rahovec – Malishevë.

Kjo rrugë u kaplua nga orët e para të mëngjesit nga bora e madhe.

Dhe nga pakujdesia dhe numri i madh i veturave në qarkullim erdhi edhe deri tek ky aksident çka edhe më tej vështirësoi qarkullimin dhe rriti kolonat.

Aksidentohet kamioni që pastronte rrugën Rahovec-Krushë e Madhe

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!