Ferit Idrizi jep shembullin e mirë, vallëzon së bashku me profesorin Lulzim Paci

Idrizi dhe Paci së bashku ia kanë hedhur vallës në objektin e Komunës së Vushtrrisë, duke nënkuptuar mbështetjen e madhe nga Idrizi për profesorin Paci.

Idrizi ka treguar dashurinë e tij për artin e muzikëm dhe thotë se e merr diçka me shumë pozitivitet dhe se kritikat i ka vlerësuar shumë pavend.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!