Trajneri pejan Valdet Shoshi nënshkruan me skuadrën e përforcuar kosovare

Ish-trajneri i disa skuadrave kosovare, legjenda pejane Valdet Shoshi ka nënshkruar me KF Phoenix, skuadrën që deri vonë njihej si Onix.

Shoshi është emëruar koordinator i shtabit teknik në skuadrën nga Banja e Pejës.

Ai është prezantuar, pranë drejtuesve të skuadrës dhe trajnerit Gani Metaj. /Rahoveci info/

Lajmet Trajneri pejan Valdet Shoshi nënshkruan me skuadrën e përforcuar kosovare >> Rahoveci info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!