Haxhi Avdyli ia shpenzoi shtetit 630 euro naftë për dy muaj me veturë të 20 mijë eurove

Sipas disa publikimeve që janë bërë nga Kanal10, ai del të ketë shpenzuar 630 euro për hiç më shumë se dy muaj, në nëntor dhe në dhjetor, shkruan Rahoveci INFO.

E këto shpenzime, deputeti Avdyli po del t’i ketë bërë me një makinë mjaftë luksoze.

Sipas Agjencisë Kundër Korrupsion, aty ku Avdyli e ka deklaruar pasurinë, vetura e tij private kap shifrën e hiç më pak se 20 mijë euro.

Një veturë të shtrenjtë e ka edhe bashkëshortja e tij, në vlerë prej 19 mijë euro.

Deklarimi i plotë i pasurisë: KLIKO KËTU.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!