Komuna e Rahovecit shpall konkurs për 3 mjekë të praktikës së përgjithshme dhe 1 teknik të farmacisë

Komuna e Rahovecit gjegjësisht drejtoria e shëndetësisë, ka shpallur konkurs për tre mjekë të praktikës së përgjithshme dhe një teknik të farmacisë.

Më poshtë edhe dokumenti i plotë i publikuar nga organet gjegjëse, përcjell Rahoveci.info.

/Rahoveci.info/

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!