“Service95” është gati, vjen edhe në gjuhën shqipe

Vitin e kaluar, artistja Dua Lipa njoftoi se në vitin 2022, do të lansonte Service95, një buletin javor falas në të cilin do të ndante rekomandimet e saj për çdo gjë, nga këshillat e udhëtimit, restorantet dhe pikat e nxehta globale, te artistët e rinj, listat e luajtjes, ushqimet ushqimore, plus komente dhe veçori sociale.

Kështu, “Service 95” ka nisur punën.

Gjithashtu do të jetë i gatshëm në 12 gjuhë, përfshirë gjuhën shqipe.

Siç pati paralajmëruar se do të “Service 95” do të jetë i gatshëm për të gjithë më 3 shkurt, ashtu edhe ndodhi.

“Çështja001 Service 95 është këtu me nevojën për të ditur informacione mbi Amapiano, valën e re të muzikës ‘house’ të Afrikës së Jugut, thirrjen e qartë të Sinead Burke për diversitet dhe akses, ekuipazhin e të gjithë femrave në derbin e Hong Kongut”, tha Dua.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by SERVICE95 (@service95)

Vitin e kaluar, Dua shpjegoi se po e quan projektin e saj të ri Service95 sepse ka lindur në vitin 1995./21Media

Lajmet “Service95” është gati, vjen edhe në gjuhën shqipe >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!