Jeton në Prishtinë dhe s’ka veturë: Deputetja “supermene” e VV-së shpenzoi 810 euro naftë për dy muaj

Këto shpenzime ajo i ka bërë për të shkuar në punë (Kuvendin e Kosovës), shkruan Rahoveci INFO.

Por, nuk dihet se si i ka bërë gjithë këto shpenzime Hoti pasi që në profilin e saj në Facebook figuron se ajo jeton në Prishtinë, ndonëse është me prejardhje nga Prizreni.

Këto shpenzime siç janë publikuar nga Kanal10 ajo i ka bërë gjatë muajve nëntor dhjetor.

Fakt tjetër interesant dhe kontravers është fakti se ajo nuk ka fare veturë të deklaruar në pronësi të saj në Agjencinë Kundër Korrupsionit. /Rahoveci INFO/

 

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!