Koncert në veturën e Mihrijes dhe Naimit

Çifti, Naim Abazi e Mihrije Braha tashmë kanë 29 vjet martesë.

Të dy, së fundmi kanë mbajtur një ”koncert”, në makinën e tyre ku edhe kanë ndarë video për ndjekësit.

Çifti shfaqen duke kënduar dhe vallëzuar.

”Koncert live”, ka shkruar Mihrija krahas videove të publikuara.

Çifti, Naimi dhe Mihrija kanë një djalë, Platorin.

Ndërsa, projekti i fundit nga dyshja është ”Himni i dashurisë”, të cilin e kanë publikuar një muaj më parë./21Media

Lajmet Koncert në veturën e Mihrijes dhe Naimit >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!