Nysret Muçiqi uron bashkëshorten: Festofshim gjithmonë së bashku

 

Sot feston ditëlindjen këngëtarja e njohur e muzikës popullore Merita Spahiu-Muçiqi.

Me këtë rast, këngëtarja mori urime të shumta nga personat e afërt dhe fansat.

Një urim të veçantë ka bërë edhe bashkëshorti i saj, këngëtari Nysret Muçiqi.

“Gëzuar ditëlindjen, festofshim gjithmonë së bashku Merita Spahiu Muqiqi”, ka shkruar këngëtari në Facebook krahas fotografisë me bashkëshorten./21Media

Lajmet Nysret Muçiqi uron bashkëshorten: Festofshim gjithmonë së bashku >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!