Getinjo publikoi foto nga Hungaria: Tri herë kam rënë në burgjet e këtij shteti

 

Rep-artisti Getinjo, aktualisht ndodhet në Budapest të Hungarisë.

Përmes një fotografie të shkrepur atje, reperi ka treguar histori nga jeta e tij.

Getinjo ka treguar se tri herë ka përfunduar në burgjet e Hungarisë.

“Këtu ku shumë shqiptarë kanë përjetuar maltretimin, njëri prej tyre edhe unë. Sot vij e i rrahë me dokumente gojës. Jeta është interesante! Tri herë kam qenë në burgje të këtij shteti, duke u munduar të dalë në Evropë. Zoti është i mrekullueshëm”, ka shkruar Getinjo në InstaStory.

“Real” mbetet projekti i fundit muzikor nga Getinjo. Kënga është publikuar më 1 dhjetor të vitit të kaluar dhe deri tani ka arritur mbi 1 milion klikime në Youtube./21Media

Lajmet Getinjo publikoi foto nga Hungaria: Tri herë kam rënë në burgjet e këtij shteti >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!