Merita Spahiu sot ka ditëlindjen! Ky është urimi i djalit të saj

 

Sot feston ditëlindjen këngëtarja e njohur e muzikës popullore Merita Spahiu-Muçiqi.

Një urim të veçantë Merita mori nga djali i saj, këngëtari Albatrit Muçiqi.

Ai ka publikuar në InstaStory një fotografi me nënën, me një dedikim për të.

“Urime ditëlindje e shtrenjëta ime NANË, të dashtë Zoti shëndet dhe të paqim gjithmonë. Të dua”, ka shkruar këngëtari krahas fotografisë./21Media

 

Lajmet Merita Spahiu sot ka ditëlindjen! Ky është urimi i djalit të saj >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!