Ballkani dhe Drita shkojnë në çerekfinale të Kupës së Kosovës

Drita ka kaluar në çerekfinale të Kupës së Kosovës në futboll pas fitores përballë Fushë-Kosovës me rezultat 5:0.

Ballkani ka kaluar në çerekfinale me fitore minimale përballë Malishevës, 1:0.

 

Lajmet Ballkani dhe Drita shkojnë në çerekfinale të Kupës së Kosovës >> Rahoveci info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!