Publikohet kënga “Gips” nga Ronela Hajati dhe MatoLale

 

Këngëtarja Ronela Hajati dhe reperi MatoLale kanë publikuar sot një projekt të ri muzikor.

“Gips” titullohet kënga e re e tyre e shoqëruar me videoklip.

Muzikën e ka bërë Marko Polo, teksin e kanë shkruar Marko, Ronela dhe MatoLale, ndërsa aranzhmanin e ka bërë Tull Production.

Këngëtarja Ronela Hajati e cila fitoi edicionin e 60-të të Festivalit të Këngës në Radio Televizionin Shqiptar, do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovision 2022 me këngën “Sekret”./21Media

 

Lajmet Publikohet kënga “Gips” nga Ronela Hajati dhe MatoLale >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!