Djali i Gilit dhe Ilirt publikon albumin e parë muzikor

Djali i artistëve të njohur, Ilir Beranit dhe Gilit është duke shkuar hapave të prindërve. Bëhet fjalë për djalin e vogël Redonin, i cili sot ka publikuar albumin e parë muzikor.

‘Notorious” titullohet albumi i Redonit që përmban gjithesj 10 këngë, shkruan Rahovci.info.tv

“Bandera”, “10 femna”, “Avash”, ” “Malazeze “, “Bandit”, “Bossman”, “Bella Hadid”, “Trampolin”, “Dyrt Nalt”, “30 runde”, janë këngët e albumit “Notorious”.

Projektet muzikore tashmë keni mundësi t’i dëgjoni në të gjitha platformat digjital. Redoni projektin e parë muzikor e ka publikuar vitin 2020 që titullohet “Class”./21Media

Lajmet Djali i Gilit dhe Ilirt publikon albumin e parë muzikor >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!