Gruaja gjen një të pastrehë lakuriq në bagazhin e makinës së saj

Bethany Coker, e cila dokumentoi incidentin në TikTok, pretendon se nuk e kishte idenë se burri kishte jetuar në bagazhin e makinës, ndërsa ajo shkonte në punë dhe kryente porosi. Ai kurrë nuk kishte thënë asnjë fjalë të vetme para se ajo ta gjente atë.

“Pse je në bagazhin tim dhe je lakuriq?” – Coker, nga Nanaimo, British Columbia, e pyeti të panjohurin kur e gjeti.

Ajo e pyeti se si ai hyri në automjet, për të cilën ai u përgjigj: “Unë jam djali i Papës”.

Më pas videoja tregon policinë që rrethon automjetin e saj ndërsa këmbët e burrit varen nga bagazhi. Ai mund të dëgjojë duke pyetur policët nëse mund të veshë pantallonat e tij, përpara se një oficer të thotë se ‘do ta vlerësonin këtë’.

Coker pretendoi se burri ishte një person i zhdukur dhe “aktualisht ndodhet në një pavijon psikiatrik”, shkruan DailyMail.

@bethanycoker This guy has been in my trunk since SATURDAY fully naked. It’s currently Tuesday. Guess I found out where the mud came from… #whatthefuck #foryou #fyp #nakedman #subaru #icannot #wtf ♬ original sound – bethanycoker

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!