Befason aktorja e filmave për të rritur: Jam besimtare, Zoti nuk e gjykon keq punën time

Kamilla Warneck është një prej aktoreve porno më të njohura në Brazil, por ajo tha se është besimtare e krishterë, transmeton Rahoveci INFO.

Jo vetëm kaq, por Kamilla theksoi se Zoti nuk e sheh me të keq punën që bën ajo.

25-vjeçarja thotë se është rritur në një familje besimtarësh, prezantuesi që e mori në intervistë mbeti i befasuar nga deklaratat e saj, duke theksuar se nuk mund të jesh pornostare dhe e krishterë.

“Nuk jam dakord. Mendoj se Zoti sheh brenda zemrave tona. Ai gjykon gjërat e mira dhe të këqija që bëjmë. Dhe unë bëj gjëra të mira për njerëzit. Jam një njeri i mirë në zemër dhe kjo ka rëndësi”.

Pas intervistës, qindra komentues e kanë ofenduar dhe kërcënuar. “U djegsh në ferr,” thonë ata. /Rahoveci INFO/

 

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!