I njihni personat në foto?

Çifti, Naim Abazi e Mihrije Braha, kanë bërë 29 vjet martesë.

Mirëpo, çifti komentohen shumë për pamjen e tyre, sepse i kushtojnë kujdes të veçantë.

Kur i krahasoni fotografitë se si dukeshin çifti dikur dhe si duken sot, e kuptoni se ata vazhdojnë të qëndrojnë të rinjë në shprit krahas moshës.

Çifti edhe sot i kushtojnë rëndësi dukjes, duke u kujdesur kështu deri në detajin më të vogël.

Naimi dhe Mihrija kanë një djalë, Platorin, shkruan Rahovci.info.tv

Ndërsa përsa i përket jetës profesionale çifti janë mjaftë aktivë. Të dy janë protagonistët kryesor të show-it ”Odeon”.

Ndërsa projekti i fundit nga dyshja është ”Himni i dashurisë”, ku Mihrija dhe Naimi i këndojnë dashurisë. Kënga është publikuar më 24 dhjetor të vitit të kaluar./21Media

Lajmet I njihni personat në foto? >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!