Mozzik ka gati edhe një videoklip

 

Reperi Mozzik më 14 shkurt do të publikojë albumin e ri të titulluar “Lamboziki”, që përbëhet nga gjithsej 14 këngë.

Bashkë me albumin do të publikohet edhe një videoklip. Kështu ka njoftuar reperi në Instagram.

“14 Shkurt del albumi #LAMBOZIKI, po bashkë me album del edhe një video e këngës #Patrolla + #Kriminela. Gati ⁉⁉”, ka shkruar Mozzik krahas fotografive të shkrepura nga xhirime e videoklipit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MOZZIK (@mozzik)

Përveç bashkëpunimit me Elvana Gjatën, me këngën “Ska”,  dhe bashkëpunimit me Noizyn me këngën “Madam”, Mozzik do të sjellë edhe një bashkëpunim me vëllain e tij Getinjon, shkruan Rahovci.info.tv.

Ndërkaq, projekti i fundit nga Mozzik në bashkëpunim me Elvana Gjatën ka arritur mbi 6 milionë klikime në Youtube./21Media

Lajmet Mozzik ka gati edhe një videoklip >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!