Kthehet BKT Superliga e Kosovës, orari i javës së 19-të

Këtë fundjavë fillon stinori pranveror në BKT Superligë, ku do të zhvillohen ndeshjet e javës së 19-të.

Tri takime do të luhen të shtunën, derisa dy të tjera të dielën.

Ballkani pret Dukagjinin, në një takim mjaftë interesant, ndërsa Drenica do t’i bëjë konak lideri, Gjilanit.

Drita pritet të ketë punë të lehtë ndaj Feronikelit, që tashmë ka mbetur pa lojtarët kryesorë.

Të dielën do të zhvillohen takimet Malisheva – Prishtina dhe Llapi – Ulpiana.

Orari

E shtunë, 12.02.2022

13:00 Ballkani – Dukagjini

13:00 Drenica – Gjilani

13:00 Drita – Feronikeli

E diel 13.02.2022

13:00 Malisheva – Prishtina

13:30 Llapi – Ulpiana. /Rahoveci info/

Lajmet Kthehet BKT Superliga e Kosovës, orari i javës së 19-të >> Rahoveci info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!