Fifi publikon fotografi me të dashurin: Paqe dhe dashuri

 

Këngëtarja Filloreta Raçi- Fifi, së fundmi ka zyrtarizuar lidhjen e saj me Adis Patushin.

Këngëtarja e cila po shijon momente të lumtura me të dashurinë, ka publikuar sot një fotografi në Instagram.

“Paqe dhe dashuri”, ka shkruar Fifi krahas fotografisë me të dashurin e saj.

Adis Patushi më herë ishte në lidhje dashurie me modelen shqiptare Adrola Dushi dhe e kanë një djalë, Troin./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Filloreta Raçi (@fifi.official.fr)

 

 

Lajmet Fifi publikon fotografi me të dashurin: Paqe dhe dashuri >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!