“Incident” në Presidencë: Pas Prindonit, edhe Vjosa Osmani u bërtet gazetarëve

Ky “incident” ndodhi gjatë takimit të Osmanit dhe Kurtit me familjet e Mon Balajt dhe Arben Xheladinit, shkruan Rahoveci.info.

“Komenti im është që jeni duke ofenduar familjet që janë këtu për momentin. Keni hyrë brenda për të marrë pamje edhe pse s’na keni paralajmëruar”, ka thënë ajo.

Madje në një moment sigurimi i presidencës deshi ta nxjerrë gazetaren nga presidenca.

“Ju lutem mos i prekni s’ka nevojë, është ofendim në raport me familjarët që të bëni gjëra të tilla”, ka thënë ajo teksa më pas mediat kanë dalë nga takimi. /Rahoveci.info/

Pamjet mund t’i ndiqni në fund të videos:

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!