A është ky momenti më i lumtur i Ledrit dhe Sarës?

Artisti Ledri Vula dhe Sara Hoxha u bën prindër për herë të parë në dhjetor të vitit 2020.

Poem Blu Vula i lumturoi pa fund çiftin dhe tërë familjen.

Së fundmi, gjyshja Xheri ka publikuar një video të Poit, ku shihet ajo që qëndron në këmbët e saj.

“Poi ecen vet”, ka shkruar Xheri.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by xheraldina (@xheraldina)

Ndërkaq, Ledri dhe Sara janë emocionuar pafund nga kjo!/21Media

Lajmet A është ky momenti më i lumtur i Ledrit dhe Sarës? >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!