Fifi publikon video duke u puthur me të dashurin gjatë koncertit

 

Këngëtarja Filloreta Raçi- Fifi, po shijon lidhjen me të dashurin e saj, Adis Patushi.

Fifi e cila mbrëmë ka performuar në një klub nate në Tiranë, është shoqëruar atje nga i dashuri i saj.

Në rrjetin social Instagram, këngëtarja ka publikuar një video duke u puthur me të dashurin gjatë koncertit.

 

Adis Patushi më herë ishte në lidhje dashurie me modelen shqiptare Adrola Dushi dhe e kanë një djalë, Troin.

Ndryshe, kujtojmë se projekti i fundit muzikor nga Fifi është “Diell”. Këngën “Diell”, Fifi e krijoi gjatë kohës sa ishte në “Big Brother VIP”. Kënga e publikuar më 27 nëntor deri tani numëron mbi 15 milionë klikime në Youtube./21Media

Lajmet Fifi publikon video duke u puthur me të dashurin gjatë koncertit >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!