“Mos rrej presidente, se na shtin me folë” – Syla i reagon ashpër Osmanit pasi mohoi fjalët e Prindonit

Syla në Facebook i është drejtuar presidentes duke i thënë të “mos gënjejë”, shkruan Rahoveci INFO.

“Presidente, mos rrej që ska thonë Prindoni Ndërmarrje e Përbashkët Kriminale për ‘gazetarë’. Mos rrej, po të lutem, se na shtinë me folë”, tha Osmani.

Ndryshe, Osmani tha se “mjaftojnë ta lexojmë statusin dhe ta kuptojmë që ai nuk i ka quajtur mediat Ndërmarrje e Përbashkët Kriminale”.

Sipas saj, kjo është çështje interpretimesh. /Rahoveci INFO/

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!