PSD-së i shkojnë në takim veç AAK, AKR e Nisma

Ndërsa, munguan dy partitë më të mëdha opozitare PDK dhe LDK.

Pjesë e takimit për kundërshtim të vendimit për rritjen e çmimit të energjisë elektrike u panë të jenë edhe përfaqësues të disa sindikatave. /Rahoveci INFO/

 

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!