Publikohet kënga e re nga Elvana Gjata

 

Pas bashkëpunimit me reperin Mozzik, këngëtarja Elvana Gjata solli projektin e radhës, mirëpo kësaj radhe erdhi solo.

“Pow” mban titullin kënga e re nga Elvana e shoqëruar me videoklip.

Për tekstin dhe muzikën e këngës është përkujdesur Tonic, Denk dhe Elvana Gjata, miksimin dhe masterizimin e ka bërë Koen Heldens, ndërsa për producimin e këngës Panda Music.

Ndryshe, kënga “Ska” nga Elvana Gjata dhe Mozzik e publikuar më 27 janar, deri tani ka arritur mbi 7 milionë klikime në Youtube./21Media

 

Lajmet Publikohet kënga e re nga Elvana Gjata >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!