Skerdi publikoi këngën e re ”Du du”

Artisti, Skerdi Ago ka sjellur një projekt të ri muzikor.

Kënga e re nga artisti titullohet ”Du du” dhe është finalizuar me videoklip.

Për muzikën dhe tekstin e këngës është kujdesur vet artisti.

Projekti paraprak nga Skerdi mbetet ”A ke ti zemër” në bashkëpunim me Estton./21Media

Lajmet Skerdi publikoi këngën e re ”Du du” >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!