E keni dëgjuar ”Sa nji jetë”, nga Sidrit Bejleri

Artisti shqiptar, Sidrit Bejleri ka sjellur projektin më të ri muzikor.

Ashtu siç kishte paralajmëruar artisti, projekti i ri është baladë të cilën e ka sjellur në bashkëpunim me artistën Denisa.

”Sa nji jetë”, titullohet projekti i ri i cili është finalizuar me videoklip.

Teksti dhe muzika është realizuar nga vet artisti.

Projekti paraprak nga artisti është ”A do me doje”, të cilin e ka publikuar një muaj më parë./21Media

Lajmet E keni dëgjuar ”Sa nji jetë”, nga Sidrit Bejleri >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!