Publikohet ”Pa marre” nga Majk dhe Marin

Artistët, Majk dhe Marin i kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor.

”Pa marre”, mban emrin kënga e re e dyshës e cila është finalizuar me videoklip.

Ndërkaq, projekti i fundit nga Majk është ”Më fal”, të cilin e ka sjellur në bashkëpunim me Dafina Zeqirin.

Ndërsa, e fundit nga Marin është ”Shota”, të cilin e ka publikuar më 18 shtator të vitit të kaluar./21Media

Lajmet Publikohet ”Pa marre” nga Majk dhe Marin >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!