Shkurte Fejza për bashkëshortin: Jeta me ty është art!

 

Këngëtarja Shkurte Fejza ka bërë një dedikim për bashkëshortin e saj, Hajrush Behlulin.

Në llogarinë e saj në Instagram, këngëtarja ka publikuar një fotografi me bashkëshortin.

“Jeta me ty është art”, ka shkruar këngëtarja krahas fotografisë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Shkurte Fejza (@shkurte.fejza)

Këngëtarja Shkurte Fejza është një prej zërave më të pëlqyer të muzikës popullore dhe asaj qytetare.

Përveçse një këngëtare e mirë, ajo është edhe një nënë dhe bashkshërorte e përkushtuar ndaj familjes./21Media

Lajmet Shkurte Fejza për bashkëshortin: Jeta me ty është art! >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!