Alteu sot feston ditëlindjen, Korabi i bën urimin e veçantë të birit

Sot është ditëlindja e të voglit të shtëpisë, djalit të Korab Shaqirit.

Alteu feston ditën më të veçantë të tij, e babi Korabi e ka uruar të birin me fjalët më të veçanta.

“Unë jam mirënjohës çdo ditë, q’prej ti erdhe në botën time. Buzëqeshjet dhe të qeshurat tua, janë gëzim për zemrat tona. Ti nuk ke sjellë asgjë tjetër veç lumturisë në jetën tonë. Gëzuar ditëlindjen, bir!”, ka shkruar Korabi.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Korab Shaqiri (@korabshaqiri)

Ai ka ndarë në Instagram këngën “Biri im”, kushtuar Alteut./21Media

Lajmet Alteu sot feston ditëlindjen, Korabi i bën urimin e veçantë të birit >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!