Genta dhe Usta kanë hapur një llogari në Instagram për binjakët

 

Këngëtarja Genta Ismajli dhe partneri i saj turk, Huseyin Usta, kanë hapur një llogari në Instagram për binjakët dhe kanë zbuluar emrat e tyre.

Icon dhe Ivy Blue quhen binjakët e çiftit.

Në rrjetin social Instagram, Genta ka thënë se së shpejti do të publikohet fotografi të tjera.

Çifti, në muajin janar janë bërë prindër për herë të parë, mirëpo e mbajtën sekret ardhjen në jetë të binjakëve./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by IVY BLUE & ICON (@ivyblueicon)

 

 

Lajmet Genta dhe Usta kanë hapur një llogari në Instagram për binjakët >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!