Publikohet balada “Shpirti im” nga Osman Imeraj dhe Lori

 

Është publikuar sot një projekt i ri muzikor nga këngëtari Osman Imeraj në bashkëpunim me këngëtaren Loreta Kaçka- Lori.

Balada e re nga dyshja titullohet “Shpirti im” dhe është shoqëruar me videoklip.

“Shpirti im”  është bashkëpunimi i tyre i parë./21Media

Lajmet Publikohet balada “Shpirti im” nga Osman Imeraj dhe Lori >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!