Dy festa për Almedën

Për bukruoshen shqiptare, Almeda Abazin sot janë dy festa. Ajo sot feston ditëlindjen e 30-të dhe 5 vjeotrin e martesës me aktorin turk, Tolgahan Sayisman.

Kjo u bë e ditur nga vet Almeda e cila në Instagram publikoi një fotografi përmes të cilës ka treguar se sot feston 30 vjetorin e lindjes.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Almeda Sayisman (@almeda92)

Në këtë ditë të veçantë Tolga ka bërë një urim të veçantë për bashkëshorten e tij. 

Ndryshe, Almeda dhe Tolgahani së bashku kanë një djalë, Efehanin dhe një vajzë Alinën./21Medi

Lajmet Dy festa për Almedën >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!