Rahovecasi goditet aksidentalisht nga pushka ajrore, arrestohet qitësi

Një burrë nga Rahoveci është goditur aksidentalisht nga pushka ajrore nga një person.

Viktima është dërguar në tretman mjekësor pasi ka pësuar lëndime trupore.

“Raportohet se viktima mashkull kosovar ka pësuar lëndime trupore, pasi që ishte goditur aksidentalisht me pushkë ajrore nga i dyshuari mashkull kosovar.

Viktima është dërguar në tretman mjekësorë. Janë konfiskuar dy pushkë ajrore dhe 141 diabolla. Me vendim të prokurorit, i dyshuari dërgohet në mbajtje”, njofton policia përmes raportit.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!