Urimi i veçantë i Tolgahan për Almedën në përvjetorin e pestë

Sot çifti i ëmbël Tolgahan Sayisman dhe Almeda Abazi-Sayisman festojnë përvjetorin e pestë.

Kështu, Tolga dhe Almeda kanë përzgjedhur fjalët më të ëmbla për ta uruar njëri tjetrin.

“Dashuria ime, nëna e pasurive të mia më të çmuara, shoqja ime e jetës, urime 5 vjetori i martesës sonë. Shpresoj të kemi edhe shumë vite bashkë! Të dua shumë”, ka shkruar Tolgahan.

Edhe Almeda uroi bashkëshortin përmes Instagramit.

“Urime përvjetorin e pestë dashuria imë”, ka shkruar ajo.

Çifti janë prindër të dy fëmijëve, një djali dhe një vajze./21Media

Lajmet Urimi i veçantë i Tolgahan për Almedën në përvjetorin e pestë >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!