Kujt ia dedikon këtë Shën Valentin Zaimina Vasjari?

Personazhe të shoëbizit shqiptarë në Ditën e të Dashuruarve – Shën Valentinit, kanë bërë dedikimet më të ëmbla për njerëzit e tyre të veçantë.

Të tjerë kanë shkëmbyer dhurata shumë të bukura.

Ndryshe nga të gjithë, Zaimina Vasjari ka thënë se këtë Shën Valentin ia dedikon të voglit të saj që gjendet ende brenda saj.

“Kete Shen Valetin ta dedikoj ty zemra ime e vogel, qe rreh brenda trupit tim. Je Shen Valentini me i bukur i jetes time dhe me i vecanti. Dhe pak dite po na ndajne, mezi pres te te kem ne krahe engjell i vogel”, ka shkruar Vasjari në Instagram, ngjitur ka publikuar fotografi e veshur në të kuqe./21Media

Lajmet Kujt ia dedikon këtë Shën Valentin Zaimina Vasjari? >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!